İstanbul Özel Yoga Dersi

En iyi 5 Özel Yoga Dersi öğretmenlerinden fiyat teklifi alın.

1
Talebini gönder

İletişim için bilgilerini eksiksiz doldur, en kısa zamanda sana ulaşacağız.

2
Ücretsiz teklif al

En iyi hizmet sunan profesyoneller veya firmalar sana tekliflerini ulaştırsın.

3
En iyisini seç

Sana özel hazırlanmış fiyat tekliflerini karşılaştır, en uygun olanını seç.

İstanbul Özel Yoga Dersi en yakın lokasyonda!

Yoganın tarihçesi ve felsefesi çok eskilere dayanır. Hem ruhsal hem de bedensel açıdan birçok pozitif etkisi olan yoga her geçen gün yaygınlaşmakta ve daha fazla talep görmektedir. Çok fazla ekipman gerektirmemesi ve herhangi huzurlu bir ortamda yapılabiliyor oluşu ise insanları yoga yapmaya iten faktörlerden bazılarıdır.

Hızlı metropol yaşantısında insanlar çoğu zaman iç dünyalarına kulak vermeyi ve kendilerini dinlemeyi unuturlar. Yoga bu açıdan da kişilere psikolojik ve ruhsal anlamda destek sağlar. Yoga yapmaya erken yaşlarda başlamak ise bir çocuğa çok büyük avantaj sağlayacaktır. Erken yaşta yoga yapmaya başlayan çocuk yoganın fiziksel etkilerinden pozitif anlamda etkilenecek ve yogayı hayatının bir parçası haline getirmesi onun için çok daha kolay olacaktır. Yoganın psikolojik ve bedensel pozitif etkilerini bilen birçok ebeveyn ise çocuklarının erken yaşta yogaya başlamasını isterler. Bu noktada yoga gibi derin felsefi temelleri olan bir aktivitenin profesyonel bir biçimde çocuğa aktarılabilmesi de büyük önem taşımaktadır. Bunun en iyi yolu ise çocuğun işinde uzman, yogayı özümsemiş, sabırlı ve motive edici bir hocadan bire bir ders almasıdır.

Ebeveynlerin inisiyatiflerine göre çocuğun evde özel yoga dersi alması da mümkündür. Fakat yoganın henüz yeni yeni keşfedilmekte oluşu göz önünde alındığında ailelerin birçok alternatif arasından yogayı gerçekten özümsemiş bir hoca bulmaları oldukça zorlayıcı bir süreç olabilmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında birçok özel yoga dersi öğretmenlerimizden teklifler alabilirsiniz.

İstanbul Özel Yoga Dersi, Yoganın Çocuklar Üzerinde Pozitif Etkileri

  • Yoga yapan çocuklar erken yaştan itibaren doğru nefes ve gevşeme tekniklerini öğrenir, bu da çocuklara hayatları boyunca bağışıklıklarının artması, yoğunlaşabilme yeteneklerinin gelişmesi ve daha enerjik olmak gibi açılardan büyük avantajlar sağlar.
  • Yoga çocuğun erken yaşta sağlıklı bir duruşa sahip olmasına destek verirken beden dengesini de arttırır.
  • Çocuk yogası çocuğun erken yaşta kendine yönelmeyi öğrenmesini sağlarken manevi yanını da güçlendirir.
  • Yoga ile kendi iç sesini dinlemeyi öğrenen çocuk daha sakin, huzurlu ve pozitif olur, bu da çocuğun sosyal ilişkilerini pozitif yönde etkiler.
  • Yogaya erken yaşta başlandığında vücuda esneklik kazandırır.
  • Yoga her spor gibi çocuğun sorun çözme, algılama, öğrenme kabiliyetlerini arttırır.
  • Yoga çocuklarda insomnia ve sindirim problemlerini azaltıcı etki sağlar.
  • Yoga ile kendi iç dünyasına yönelmeyi öğrenen çocukların hayal gücü ve yaratıcılık seviyeleri artar.
İstanbul Özel Yoga Dersi

Özel Yoga Dersi İçin Fiyat Teklif Al

Çocuklar için yoga özel ders ücretleri tercihlerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sayfada bulunan teklif al butonuna tıklayıp, çalıştığımız özel yüzme dersi veren öğretmenlerden fiyat tekliflerini alabilirsiniz