Uyarı: Bu etkinliğin tarihi geçti veya kontenjanları doldu.

Ne Zaman?
01 Şubat Cuma, 2019
Başlangıç-Bitiş
17:00 - 18:20
Yaş Aralığı
7 Yaş - 13 Yaş
Kategori
Spor
Etkinlik Tipi
Etkinlik

Açıklamalar

Satranç, insanoğlunun yarattığı en derin ve keyifli oyunlardan biridir. Özellikle çocuk eğitiminde etkili biçimde kullanılan bir spor dalı da olan satranç, ülkemizde ve dünyada da her geçen gün yaygınlaşmakta ve daha çok kişi tarafından oynanmaktadır.

İstanbul Go Okulu kış atölyelerinde verilecek satranç eğitimlerinde, çocukların yaş ve seviyelerine uygun olarak, satranç sporunu tanımaları, inceliklerini öğrenmeleri ve yetenekleri doğrultusunda gelişmeleri hedeflenmektedir.

Deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde yapılacak çalışmalarda, temel satranç kural ve taktikleri dışında, zamanı doğru kullanma, plan kurma, etkili ve farklı problem çözme gibi pek çok konuda örnekler eşliğinde öğrencilerimizin temel satranç kültürü ve becerilerini elde etmesi amaçlanmaktadır.İkili oyun uygulamaları ve mini turnuvaların da yer aldığı programımız, eğlendirici ve eğitici görsel materyallerle de desteklenerek zenginleştirilecektir. İlerleyen aylarda ekip olarak farklı ulusal turnuva ve eğitimlere de katılmak mümkün olacaktır.

Yorumlar3Puan 5

Bu etkinlik için henüz yorum eklenmedi.

YORUM YAP

Etkinlik Adresi

Go Çocuk Atölyesi - Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Nazlı Apt. 78/11 Kadıköy / İstanbul

YOL TARİFİ AL

Firmanın Diğer Etkinlikleri

Bu firmanın başka etkinliği bulunamadı. Diğer Etkinlikleri İncele
%50
99,00 TL 49,00 TL
Bu fiyat cocukyeri.com'dan satın alımınıza özeldir.
Ödeme
Koruma
Güvenli
Alışveriş
Güvenli
Ödeme
Ödeme Koruma
Güvenli Alışveriş
Güvenli Ödeme