Süre
50 Saat
Yaş Aralığı
4 Yaş - 10 Yaş
Kategori
Kamp
Etkinlik Tipi
Kurs

Açıklamalar

Bu indirim sadece cocukyeri.com sitesinden satın alımınıza özel ve 5 kontenjan içindir. Yaz okulunu sitemizden taksitli seçeneklerle satın alabilir, satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ve yaz okulu başlamadan önce iade hakkınız bulunmaktadır.

17-28 Haziran 2019 arasında 2 Haftalık Program.

Haftaiçi 5 gün saat 10.00 ile 15.00 arası olmak üzere günde 4 saatlik Yoga, Dans, Drama, Müzik, Ritim Grubu, Koro, Heykel, Taş Boyama, Resim, Kukla, Çanta Tasarım Atölyeleri

Yaz atölyelerimizde öncelikli amacımız, yaratıcı ve estetik düşünme becerilerinin geliştirilmesini sağlayarak sanat anlayışını ve ruhunu kazandırmak.

Her güne özel hazırlanmış ders programıyla sanatın birçok dalını içinde barındıran Yaz Okulu’muzda , çocuklar hem yaşıtlarıyla aynı ortamda keyifli vakit geçirecek, hem de alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde,  bedensel, sosyal ve sanatsal anlamda bir çok kazanım elde edecekler.

Çocuklarımız güne yoga ve dans ile başlayıp, müzik ve drama etkinlikleriyle devam edecekler, verilecek bir saatlik yemek arası sonrasında  atölyemizin bahçesinde heykel, kukla yapım, taş boyama, çanta tasarımı gibi yaratıcı etkinliklerle günü tamamlayacaklar.

Atölyede kullanılacak bütün materyaller ve öğle yemeği ücrete dahildir. Çocuklarımız gün boyu tasarladıkları ürünleri gün sonunda evlerine götürebilecekler.

İsteğe göre servis kullanımı yapılabilecek olup ek ücrete tabidir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaz tatilini sanatsal aktivitelerle geçirmek isteyen tüm çocuklarımızı Sanat Sepet Atölye’ye bekliyoruz. 

Yorumlar4Puan 4,7

Bu etkinlik için henüz yorum eklenmedi.

YORUM YAP

Etkinlik Adresi

Sanat Sepet Atölye - Zühtüpaşa Mahallesi. Çamlıbel Sokak. No:3-1 Kadıköy / İstanbul

YOL TARİFİ AL

Firmanın Diğer Etkinlikleri

Bu firmanın başka etkinliği bulunamadı. Diğer Etkinlikleri İncele
%10
1.000,00 TL 900,00 TL
Bu fiyat cocukyeri.com'dan satın alımınıza özeldir.
Ödeme
Koruma
Güvenli
Alışveriş
Güvenli
Ödeme
Ödeme Koruma
Güvenli Alışveriş
Güvenli Ödeme