Uyarı: Bu etkinliğin tarihi geçti veya kontenjanları doldu.

Etkinlik No: 1285

Ebeveynler için Pablo Picasso ile Yaratmanın Gücü

Ne Zaman?
20 Temmuz Cuma, 2018
Başlangıç-Bitiş
19:00 - 21:00
Yaş Aralığı
Yetişkin
Kategori
Eğitim
Etkinlik Tipi
Etkinlik

Açıklamalar

Ebeveynler bu eğitimde kendilerini yeniden hatırlayıp, kendi çocukluğu ile buluşacaklar.

Sürekli onu söyle bunu böyle yap diyen bazı yetişkinler; Sanatın içsel yolculuğunu tam olarak öğrenerek çocuklarını daha etkin yönlendirebilecekler. Büyük ressamların bize hikayelerinin ne kadar çok abartıldığını ve sanatlarında başarılı olmak için özel bir disiplinle nasıl çalıştıklarını öğrenecekler. Sanatta yeteneğin yol gösterdiğini ancak başarının disiplinli yılmadan üretmek olduğunu anlayacaklar. Çocuklarına sürekli güzel yap, şunu da kullan demekten vazgeçip çocuklarının yeteneklerini kısıtlamayacaklar.

 

Eğitimin Amacı:

Eğitim, yetişkinlerin farkındalıklarını arttırmak, yaratıcılıklarını maksimum seviyeye çıkarmalarını engelleyen blokajları ortadan kaldırmak, yeni bir bakış açılarını fark etmelerini sağlamak, yorumlama-sentezleme-fikir üretme gibi zihinsel güce dayalı yeteneklerini pekiştirmek üzere tasarlanmıştır.

Estetik Bakış Açısı Neden Önemlidir?

Her şeyin birbirine çok benzediği günümüz dünyasında sürdürülebilir başarının yolu fark yaratmaktan geçiyor. İş dünyasının rekabete dayalı ortamında, fark yaratmanın kapısı da fark etmekle aralanıyor. Yaptığımız her iş, imzamızı taşıyan kişisel eserlerimiz ve bu eğitim en başta kendi bütüncül yaşamımıza / en büyük eserimize yeni bir bakış açısı ile bakabilmemiz için geliştirildi.

Uygulama Yöntemi:

Eğitim sanatçıların bilinmeyen yönlerinden oluşan hikâyeler ile başlar. Daha sonra uygulamalı olarak sanatçının bir eserinden yola çıkarak tamamlanır. Her katılımcı kendi bakış açısı ile oluşturduğu eseri ile evine döner.

Yorumlar12Puan 5

Bu etkinlik için henüz yorum eklenmedi.

YORUM YAP

Etkinlik Adresi

Gelişim Atölyesi - Evliya Çelebi Mah. Refik Saydam Cd.No 39 Dilber Apt k:2 D:8 Şişhane Beyoğlu / İstanbul

YOL TARİFİ AL

Firmanın Diğer Etkinlikleri

Bu firmanın başka etkinliği bulunamadı. Diğer Etkinlikleri İncele
120,00 TL
Ödeme
Koruma
Güvenli
Alışveriş
Güvenli
Ödeme
Ödeme Koruma
Güvenli Alışveriş
Güvenli Ödeme