Uyarı: Bu etkinliğin tarihi geçti veya kontenjanları doldu.

Ne Zaman?
17 Mart Pazar, 2019
Mesai Saatleri
12:00 - 17:00
Yaş Aralığı
3 Yaş - 15 Yaş
Kategori
Spor
Etkinlik Tipi
Etkinlik

Açıklamalar

Not: Bu eğitime 3-15 yaş aralığında başlangıç veya ileri seviye binicilik eğitimi almak isteyen çocuklar katılabilir. Biletinizi satın aldıktan sonra firmamızı arayıp rezervasyonunuzu bir gün önceden yaptırmanız gerekmektedir. Eğitimler 30 dakika sürmektedir. 15 dakika atlarla tanışma ve genel bilgiler, 15 dakika biniş eğitimi verilecektir. 

Denge, iletişim, uyum, mücadele kavramları binicilik sporunun temelini oluşturur. Çocuğunuz binicilik dersleri alırken, sadece fiziksel anlamda spor yapmaz; iletişimini, karakterini, özgüvenini ve rekabet anlayışını da geliştirir.

Öğrencilerimizin kişisel ve sosyal becerilerini geliştirmek, ruhsal gelişimlerini izlemek ve sizlerle paylaşmak, işimizin ayrılmaz bir parçasıdır. 3 yaş itibarı ile oyunlarla öğrenmeye başlayacağınız binicilik sporunda; ilerleyen seviyelerde, 6 yaş itibarı ile, federe olan kulübümüzden sporcu lisansınızı çıkararak, pony veya at sahibi olmadan da yarışmalarda yer alabilirsiniz. Binicilik Okulumuzda binicilik aktivitelerini tanıyabilir, sevdiğiniz bir dalda branşlaşabilirsiniz, dünya ile entegre bir sistemin içerisine girerek, biniciliğe bakışınızı genişletebilirsiniz ve atlar ile ilgili merak ettiğiniz her şeyin cevabını bulabilirsiniz

Yorumlar5Puan 5

Bu etkinlik için henüz yorum eklenmedi.

YORUM YAP

Etkinlik Adresi

Tulya Kurtulan Atlı Spor Kulübü - Gümüşdere Nefer Sokak No:5/A Sarıyer / İstanbul

YOL TARİFİ AL

Firmanın Diğer Etkinlikleri

Bu firmanın başka etkinliği bulunamadı. Diğer Etkinlikleri İncele
%11
100,00 TL 89,00 TL
Bu fiyat cocukyeri.com'dan satın alımınıza özeldir.
Ödeme
Koruma
Güvenli
Alışveriş
Güvenli
Ödeme
Ödeme Koruma
Güvenli Alışveriş
Güvenli Ödeme