Koç Burcu Çocuğu Özellikleri

Burçların, insanların karakterleri üzerinde etkisi olduğu bir gerçek. Çocuğunuzu daha yakından tanımak için neleri sevebileceğini ve neyden dolayı etkileneceğini daha iyi anlayabilmeniz için burç serisine başlıyoruz. Koç burcu çocuğu annelerini bu tarafa alalım.

Tarot kartı : İmparator ne anlama gelir?

Liderliği, mücadeleyi ve hayallerini gerçekleştirmeyi temsil eder. Koç burcu çocuğunun sahip olduğu bu özellik onun için ilerleyen zamanlarda daha parlak bir gelecek beklediğini temsil eder.

Koç burcu çocukların genel özellikleri:

1. İlgi odağı olmayı severler.

Koç Burcu Çocukları Özellikleri

Koç burcu çocukları, ikinci planda olmaktan nefret ederler. İlgi ve sevgi gördüğü her ortamda mutluluklarını belli ederler, neşelerini gülücüklerini saçarlar. Koç burcu çocukları sevdiği kişilerden ilgi görmeyi beklerler.

2. İnatçıdırlar.

Koç Burcu Çocukları İnatçı

Koç burcu çocukları,kafalarına bir şey koydularsa o şeyden çok zor cayarlar. Bir şeyi sevmediler ise sevmezler. O kazak sevilmedi mi üzgünüm bir daha o kazak giyilmeyecek.

3. Lider ruhludurlar.

Koç burcu çocuğu lider ruhlu

Baskı veya otorite ortamında bulunmaktan hiç hoşlanmazlar. Bir şeyleri yönetmekten çok hoşlanırlar. Yeni oyunlar oynamaktan ve arkadaş grubunda istediği oyunları oynamayı sever.

4. Spor yapmayı severler.
Koç Burcu Çocuğu ve Spor

Koç burcu çocukları erken yaşta yürür ve konuşurlar. Yerinde duramazlar, sabırsızlardır. Sürekli hareketli olmayı seven koç burcu çocuklarının spora ilgileri vardır. Sadece hangisi olduğunu bulmanız gerek orada enerjilerini atabilecekleri ve spor ile birlikte özgürleşebilecekleri bir alan imkanı vermiş oluyorsunuz.

5. Kitap okumayı severler.
Koç Burcu Çocuk ve Kitap

Derslerden kaçmak için kendilerine bir sürü bahaneler üretselerde yapmayı sevdikleri en yararlı şeylerden biri kitap okumaktır. Geceleri uyumadan önce onlara okuduğunuz masallar, hikayeler onların hayalperest ve maceracı dünyalarını beslemek için bulunmaz bir fırsat.

6. Sevgi tüm sorunları halleder.
Koç burcu çocukları sevgiyi sever

Koç burcu çocuklarının bilmeniz gereken püf noktaları onlara sevgi göstermeniz. Bir nedenden dolayı onu kendinize küstürdünüz, barışmanız çok kolay. Ufak bir sevgi gösterisiyle her şeyi unutur. Eğer koç burcu çocukları, karşısındaki kişiyi çok severse sevgisini göstermekten hiç çekinmez ama tabi aynı sevgiyi görmek için can atarlar.

Uygun taşların koç burcu çocuklar üzerinde etkileri :
  • Turmalin : Uyku düzenini dengeler. Sezgisel hisleri biraz daha kuvvetlendirir. Dinginlik ve sakinlik vererek daha olaylara hemen sinirlenmemesini sağlar.
  • Jasper: Sağlık konusunda sıkıntı çeken çocuklar için daha çok yardımcı olan bir taştır. Karaciğer,mide ve böbrekler için faydalıdır.
  • Kan Taşı: Zihni kuvvetlendirir. Bencillik duygusundan arındırır. Cesaret ve özgüven sağlar.
  • Akik Taşı: Cilt hastalıklarına, vücut ağrılarına iyi gelir. Kemikleri ve dişleri sağlamlaştırır. Enerji verir. Taşıyan kişiye pozitif enerji verir.

Koç burcu çocuğuna sahip anneler, sevgi konusunda çok şanslısınız. Koç burcunun sadakati ve sevgisi içinizi ısıtacaktır. Sağlıklı ve mutlu çocuk yetiştirmeniz dileğiyle.

BU İÇERİKLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR