İkizler Burcu Çocuğu Özellikleri

Erken mi konuşur ? Her şeyden çabuk mu bıkar? Doğru bilinen ve bilinmeyen özelliklerle merak edilen burç olan ikizler burcu çocuğunun renkli iç dünyasına hoşgeldiniz.

Tarot kartı : Aşıklar ne anlama gelir?

Aşıklar kartı birçok şeyi birçok nedenle temsil eder. Kartta bulunan simgeler iletişimi, bolluk, bereket ve bilgeliği temsil eder. Engellerinin ve ikilemlerinin olacağı bu hayatta, bu tür sorunlardan içindeki dürtü, aşkla ve kalbinin sesiyle üstesinden gelecek.

İkizler burcu çocukların genel özellikleri:

1. Erken öğrenirler.

İkizler Burcu Çocuğu Özellikleri

Cin gibi gözleriyle etrafı inceler, analiz eder ve ertesi güne bir bakmışsınız incelediği şeyi anlamış ve kendine yeni hedefler arıyordur. Büyümek için can atan bir bebeğiniz vardır. Erken yaşta konuşur ve emeklemeye başlar.

2. Zeki ve Kışkançdırlar.

İkizler Burcu Çocuğu Kıskançlık

Erken yaşta gelişen hayal dünyaları sizi şaşkınlığa uğratabilir. Türlü şeylere merakı olan ikizler burcu çocuğunun ne konuda yeteneğinin olduğunu bulmak size düşen bir iştir, ilgi duyduğu o kadar şey arasında bunu bulmak kolay olmayacaktır. Sizi kimseyle kolay kolay paylaşmak istemez. Eşyalarını, sahip oldukları şeyleri kimseye vermek istemezler. Onların bu alışkanlığından kurtarmak için küçük yaştan paylaşmayı ve eşyalarını birilerine vermeyi öğretmelisiniz.

3. İletişimde olmayı severler. 
İkizler Burcu Çocuk

Konuşmayı severler, konuştukça kendilerini güvende hissederler. Sizin ona masal, hikaye anlatmanıza bayılırlar. Küçük yaştan onlara okuduğunuz hikaye kitapları, ilerleyen yaşlarda birer kitap kurdu olmalarına yardımcı olur.

4. Kararsızlardır.
İkizler Burcu Kararsız mı?

Kararsız olma nedenleri her türlü seçeceği seçeneğin sonucunu düşünüp durduğu için kararsızdır. Her konuda fikirlerini oluşturacak kadar bilgi edinmeyi severler belki de kararsızlıklarının bir nedeni de buradadır.

Uygun taşların ikizler burcu çocuklar üzerinde etkileri :

Akuamarin Taşı : Akvamarin olarak ta bilinir. Sağlık ve psikolojik açısından faydalı bir taştır. Solunum yolu rahatsızlıklarına, bronşit ve boğaz ağrılarına iyi gelir. Auranızın artmasını sağlar. Sezgiyi güçlendirir, hafızayı kuvvetlendirir. Cesaret arttırır, negatif enerjiyi takan kişiden uzak tutar.

Sitrin Taşı :Böbrek, kalp ve bağırsak organlarına iyi gelir. Sitrin taşının yaydığı enerji sayesinde yağın eritilmesini dolaşım sisteminin hızlandırılmasını sağlar. Depresyonu engeller, mutluluk getirir. Ortamdaki kötü enerjiyi uzaklaştırır, zihni dinlendirir.

Turmalin Taşı :Gökkuşağı taşı olarak ta bilinir çünkü gökkuşağının her rengini içinde bulundurur. Düzenli uyumaya yardımcı olur. Dikkati toplar, sezgisel gücü kuvvetlendirir.

Sevgili ikizler burcu anneleri, çocuklarınız ile birlikte hayatınıza giren eğlence ve macera ile asla sıkılmayacağınız için kendinizi şanslı saymalısınız. Her gün yeni bir bir rengiyle ve bilmiş sözleriyle sizinde hayatınızı renklendireceklerdir.

BU İÇERİKLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR