Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri

Size boğa burcu çocuklarının özelliklerini ve daha yakından anlayabilmenizi, ne gibi şeylerin onların yararına olacağını anlatacağız. Tatlı mı tatlı olan boğa burcu çocuklarının, ebeveynleri hoş geldiniz.

Tarot kartı : İmparatoriçe ne anlama gelir ?

İmparatoriçe kartının çocuklar üzerinde anlamı evcil, pozitif ve anaç bir yapısının olacağı gelecek anlamında ise bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceği anlamına gelir.

Boğa burcu çocukların genel özellikleri:

1. Küçük yaştan sanatsal yönlerine sahiptirler.

Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri

Pastel renkleri ve açık renkleri çok severler. Odasını süslerken bu tür renkler olmasına dikkat edebilirsiniz. Müziği ve dansı severler. Onlarla bebek yaştan konuşmanız, müzik dinletmeniz var olan yeteneğini daha erken keşfedip ilerletmesine yardımcı olur.

2. Değer göstermeniz her şeyi çözer.
Boğa Burcu Değer Vermek

Koç burcu çocuklarının gayet sessiz ve sakin bir yapısı vardır. Yüksek sesle bir şeyler söylemediğiniz sürece istediklerinizi yerine getirir. En ufak bir ilgi bile onu mutluluğa boğabilir, boğa burcuna sahip olan o güzel çocuklarınıza bol bol sevginizi gösterin ki kahkası tüm evin içinde yankılansın.

3. Dikkat çeken şeyleri severler.
Boğa çocuğu dikkat çeken şeyler

İlerleyen zamanlarda neyin kendisinin farkında olduğunu fark ettiği zaman onları paylaşma konusunda belki biraz sorun çıkartabilir. Ders çalışmak konusunda isteksiz oldukları zaman onları motive edebileceğiniz renkli kalemler, defterler ve yapıştırmalar dikkatini gene derslerine çevirmesine yardımcı olur.

4. İç dünyalarında çok mutludurlar.
Boğa burcu hayal dünyası

Onlar minik hayal dünyalarının içinde çok mutludurlar. Kendilerine hikaye uydurabilecekleri evcilik oyunlarına bayılırlar. Zaten içine kapanık olan boğa burcu çocuklarına zorla bir şey yaptırmaya çalışırsanız bu onların daha da içine kapanık olmasına neden olur.

5. Hedeflerine bağlıdırlar.
Boğa burcu çocukları ve hedef

İstedikleri şeyin hep peşindedirler. Vazgeçmeden azimli bir şekilde çabalarlar. İstekleri veya ihtiyaçlarını çocukluktan gelme bir alışkanlıkla elde etmeye planlıdırlar.

Uygun taşların boğa burcu çocukları üzerinde etkileri :

Turkuaz Taşı : Turkuaz taşının bir diğer adı da firuze taşıdır. Sindirim sıkıntısı çekenlere iyi gelir. İç organları güçlendirir. Renginden dolayı olsa gerek nazara karşı etkilidir. Sosyal ilişkilerde daha iyi olmayı sağlar. Sanatsal yapıda olan boğa burçlarına ilham verir.

Pembe Kuvars : Gül kuvarsı olan diğer adıyla da bilinir. Şifa gücü yüksek olan bir taştır. Kalbi yatıştırır, sakinlik verir. Anksiyete iyi gelir, mutluluk verir. Kötü duygular olan kıskançlık ve sinir gibi duyguları arındırır.

Lapis Taşı : Çocukların üzerinde solunum yolu hastalıklarına iyi gelir. Sağlığa iyi gelir, kemikleri güçlendirir. Dikkati, konsantrasyonu toplar. İletişim yeteneğini arttırır. Küçük çocuklar üzerinde korku duygusunu azaltır. Kaygıyı azaltır.

Boğa burcu meleklerine sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Sanatsal yetenekleriyle evinizi, gülüşü ile de içinizi aydınlatacak. Sağlıklı ve mutlu bir hayata sahip olması dileğiyle.

BU İÇERİKLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR